Групи Особливого Інтересу: оглядова лекція А.Д. для агентів зовнішніх зв'язків. Фрагмент: Республіка Роботів.
рейтинг: +9+x
robotic_republic

Республіка Роботів, або як вона фігурує у деяких внутрішніх комунікаціях групи – Радянська Республіка Роботів – революційна політична організація з ознаками квазідержавного утворення, що претендує на суверенітет над усією територією планети Земля, однак фактично обмежується кількома прихованими анклавами у Європі, Азії та на американському континенті. Основною метою свого існування вона проголошує звільнення «роботничого класу» від експлуатації людьми – «м’ясовичками», й подальшу побудову утопічного високотехнологічного суспільства. Знайомий наратив, чи не так?

Хоча з усім алюром класової боротьби, свободи і світлого майбутнього РРР може, на перший погляд, вдатися соціалістичною, чим і притягує до себе індивідів певного політичного спектру, на практиці її ідеологія значно ближча до націонал-соціалізму – починаючи від наявності олігопольних ринкових відносин між її суб’єктами, що пильно регулюються політичною владою через систему «державних» і «соціальних» контрактів, і закінчуючи наскрізною «расовою» політикою, що виступає ключовою детермінантою під час прийняття внутрішньо- та зовнішньополітичних рішень.

Так, расова теорія РРР поділяє усіх розумних істот на три категорії:

  • Бездоганці – особини, які повністю складаються з механічних та електронних елементів, себто є чистими машинами, без жодного органічного компонента. Панівна еліта Республіки повністю складається з бездоганців, й лише вони допускаються до зайняття будь-яких керівних посад у цьому роботизованому суспільстві.
  • Полумірки – особини, що суміщають у собі як механічні та електронні елементи, так і органіку. По-нашому – кіборги. Хоча всередині полумірків існує певна стратифікація, в залежності від співвідношення штучних та органічних складових, бездоганці їх бачать однаково – як слуг або рабів. На відміну від сегрегованих суспільств людей, ця депривілейована раса становить лиш невелику меншість в населенні Республіки – не в останню чергу через ризики, що несе кібернетична конвертація для життя та здоров’я людини. Втім, успішні зразки в контексті роботи нашої Організації становлять навіть більшу небезпеку, аніж їхні цілометалеві хазяї – їхній екстер’єр почасти неможливо відрізнити від людського, і саме вони грають роль шпигунів та агентів РРР в людському світі.
  • М’ясовички – як я вже казав, люди, такі як ви і я. Унтерменши. Тварини. Або ж – гірші за тварин, і представляють цінність лише як матеріал для конвертації або біологічних реакторів. Як агенти зовнішніх зв’язків ви маєте розуміти усі імплікації цього статусу для нашої роботи.

Так, Іванчук? Ні, це не значить «неможливо». Лиш «дуже складно». Так, пряма взаємодія з бездоганцями виключена — у ліпшому випадку, вони проігнорують твою спробу контакту; у гіршому – значно поширенішому – вони тебе знищать як таргана. Однак, полумірки… чи то через те, що знають, як це бути людьми і дивляться на нас зі співчутливою огидою, чи ж то навпаки – через те, що в них ще є м’ясо і «дух машини» не здатний їх повністю захопити, є більш відкритими до спілкування. Погляньте сторінку 20 у своїх роздаткових матеріалах — H074-22 чудовий приклад цього, а також того, що навіть за зовнішньої приязності вони однаково – свідомо чи несвідомо – реалізовуватимуть запрограмовану в них машинну агенду.

Зважаючи на іманентну ворожість групи, слід стерегтися бартерних відносин і приймати від них інформацію і, тим паче, речі – якщо першу ми ще можемо якось верифікувати через альтернативні джерела, то «дух машини» можна було виявити лиш через Чорний рентген, який наразі не є доступним. Ви ж не хочете прокинутися від того, що новенький смартфон розриває вам живота і порпається в кишках?

Особисто я люблю використовувати їх як керовану бомбу – з цим супротивником в нас є спільні вороги, й хіба може бути більша насолода, ніж спостерігати за їхнім взаємним убивством?

Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License