SCP-061 - Звуковий психічний контроль
рейтинг: +5+x

Об'єкт №: SCP-061

Клас об'єкта: Безпечний

Особливі умови зберігання: Вихідний код SCP-061 слід зберігати на стандартному компакт-диску архівної якості з інформацією лише для читання (CD-ROM); чотири копії компакт-диску з вихідним кодом зберігаються в окремих шафках максимальної безпеки для неживих предметів. За винятком цілей затвердженого експерименту, SCP-061 не потрібно завантажувати, компілювати або запускати. Дослідницькі пропозиції щодо SCP-061 мають бути затверджені у письмовій формі керівництвом закладу. Одночасно можна використовувати не більше одного компакт-диска, що містить вихідний код SCP-061; диск слід повернути на зберігання відразу після того, як він був використаний для завантаження вихідного коду SCP-061 на той чи інший пристрій.

SCP-061 забороняється завантажувати, компілювати або запускати на будь-якому пристрої, який має підключення до Інтернету, безпосередньо або через інший пристрій. SCP-061 забороняється завантажувати, компілювати або запускати на будь-якому пристрої, який фізично здатний підтримувати бездротовий зв'язок, незалежно від того, чи такий зв'язок використовується.

Для цілей затвердженого експерименту SCP-061 слід завантажувати, компілювати та запускати у локальній мережі, що складається не більше ніж з 3 (трьох) пристроїв та периферійного обладнання. Під час експериментів ні один пристрій не повинен бути від'єднаний від локальної мережі. Після завершення експериментів всі пристрої в цій локальній мережі повинні бути негайно переформатовані. Периферійні пристрої аудіовиводу для цієї локальної мережі повинні міститися в обсерваційній камері, оточеній вакуумною ізоляцією, що поглинає шум. У випадку ворожого вторгнення під час експерименту SCP-061 всі пристрої в локальній мережі повинні бути негайно знищені.

Опис: SCP-061 являє собою акустичну комп'ютерну програму, що була розроблена науковцями Фонду SCP у якості успішного контрзаходу проти аналогічних програм, що розробляються урядами та приватними особами у всьому світі. Надихнувшись дослідженнями [ДАНІ ВИДАЛЕНО] Керівництво SCP Команди відмітили як потенціальну користь, так і шкоду в здатності контролювати функції мозку інших людських істот. Навіть неспеціалісти знають, що музика здатна викликати певні емоції або спогади, і що різноманітні звуки можуть призвести до страху або збудження, якщо їх тільки почути. Різні уряди десятиріччями намагалися створювати розробки у цьому напрямку; науковій службі SCP вперше вдалося добитися реакції на рівні вищої розумової діяльності.

Частини мозку, вражені SCP-061 відрізняються від тих, що зазнали стимуляції за допомогою [ДАНІ ВИДАЛЕНО] або підсвідомих повідомлень. Замість упливу на частину мозку, яка, теоретично, керує підсвідомістю, акустичні частоти SCP-061 перехоплюють свідомі думки й замінюють їх. Слуховий центр людини відокремлює свідоме мислення лобних долей від моторного керування кортикального гомункула головного мозку.

Базовий ритм "переконує" решту мозку, що його свідомість "спить", і ефективно зупиняє продовження подальшого вільного мислення. Своєю чергою, лобна частка зазнає "паузи", яка нагадує психологічні наслідки анестезії. Акустичні коди, розроблені SCP-061, інтерпретуються мозковими центрами в мозку як інструкції свідомості, і суб'єкт, як правило, діє згідно з ними (див. Додаток-01)

Суб'єкти, як правило, мають "порожній" вираз обличчя під час впливу SCP-061. Вони не реагують на спроби спілкуватися і не висловлюють ніяких бажань, таких як голод або сексуальну зацікавленість. Хоча всі команди виконуються без сумніву, цей ефект слухового контролю припиняється, коли суб'єкт перестає чути програму. Більшість піддослідних повідомляють, що вони не пам'ятають дій, які вони виконували під час контролю, але деякі зіткнулися з ефектом "безпорадного спостерігача" за тим, як діє їх тіло проти своєї волі.

Мета нинішніх досліджень полягає в тому, щоб виявити способи протидії наслідкам слухового контролю розуму; однак, на сьогодні виявилися успішними лише два методи контрзаходів. Перший полягає у погіршенні слуху суб'єкта таким чином, щоб він не міг чути програму, – наприклад, затуливши вуха або позбавивши слуху. Другий спосіб – послати за допомогою самої програми кодовану інструкцію в слуховий центр мозку, назавжди вимкнувши його. Хоча вуха продовжують чути, належного коду для "перезавантаження" слухового центру мозку на сьогодні не відомо.

Додаток-01: Всіх суб'єктів піддали слуховому контролю з певною кодованою слуховою командою і провели спостереження.

  • Піддослідний-4402F
    • Наказ: [Спати]
    • Реакція: Піддослідна згорнулася у позиції ембріону на підлозі, і її мозок почав видавати альфа-хвилі, характерні для сну. Її очі залишалися широко відкритими в типовому для підконтрольних суб'єктів "порожньому" вираженні, швидко рухалися, як при сні у швидкій фазі.
  • Піддослідний-4427M
    • Наказ: [Бігти біговою доріжкою]
    • Реакція: Піддослідний встав на доріжку і почав бігти. Доріжку він перед цим не увімкнув, внаслідок чого наштовхнувся на контрольну платформу. Піддослідний повторював ці дії, поки не отримав команду [Стоп]. Нотатка: слід більш детально розробляти команди, орієнтовані на виконання завдань.
  • Піддослідний-4427M
    • Наказ: [Увімкнути бігову доріжку; Бігти біговою доріжкою]
    • Реакція: Піддослідний увімкнув бігову доріжку на максимальну швидкість, піднявся на неї та намагався бігти, поки не впав зі стрічки. Піддослідний неодноразово намагався вмикати доріжку на випадкових швидкостях і біг нею з неоднозначними результатами. Нотатка: слід більш детально розробляти команди, орієнтовані на виконання завдань.
  • Піддослідний-4427M
    • Наказ: [Увімкнути бігову доріжку на повільну швидкість; Бігти підтюпцем на біговій доріжці]
    • Реакція: Піддослідний успішно біг підтюпцем на біговій доріжці, доки не було подано команду [Стоп], що призвело до падіння піддослідного зі стрічки. Нотатка: суб'єкти мають знаходитися у безпечній нейтральній позиції перед поданням команди [Стоп].

Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License