Об'єкт №: SCP-1004-RU-J
Клас об'єкта: Безпечний
Особливі умови зберігання: SCP-1004-J проживає на території Сектора █ у звичайній кімнаті для персоналу зі стандартними меблями. Щогодини слід перевіряти рівень алкоголю в крові суб'єкта. При падінні цього рівню нижче за 1,7 проміле, слід видати суб'єкту алкоголь на його розсуд. Біля входу в кімнату повинні знаходитися 2 охоронця зі зброєю нелетальної дії. За запитом SCP-1004-J в якості товаришів по чарці йому може бути наданий персонал класу D, не схильний до насильства і відзначений слухняною поведінкою.
Опис: SCP-1004-J – чоловік, сивуватий брюнет, на вигляд близько 45 років, худорлявої статури, зростом 170 см. Згідно з документами, суб'єкта звуть ██████ Василь Семенович і він є слюсарем-сантехніком 7 розряду.
Суб'єкт не має потреби у їжі. Обстеження виявило у нього практично повну атрофію органів травлення, при цьому його печінка в два рази більша за норму.
Суб'єкт здатний без шкоди для здоров'я поглинати великі дози алкогольних напоїв, спиртовмісних рідин і чистого спирту. Більш того, при падінні вмісту алкоголю в крові нижче 1,5 проміле у суб'єкта сповільнюється реакція, знижуються фізичні і розумові здібності. При падінні рівня алкоголю нижче за 1 проміле суб'єкт впадає в вегетативний стан.
Причиною взяття SCP-1004-J на зберігання стала його здатність в стані алкогольного сп'яніння порушувати закони фізики, змінюючи навколишній світ і себе. При цьому всі його здібності стосуються лише його професійної діяльності, а їх рівень залежить від кількості алкоголю в крові.
З огляду на здатності суб'єкта, а також його психологічні характеристики, було вирішено не ліквідовувати SCP-1004-J, а використати його в інтересах Фонду.
Додаток 1: Експерименти з метою визначити межу здібностей SCP-1004-J.
Завдання: Закрити пробоїну в трубі.
Кількість алкоголю у крові: 1,5 проміле.
Результат: Суб'єкт перекрив воду в трубі, замінив трубу на нову. Нічого незвичайного.
Завдання: Закрити пробоїну в трубі.
Кількість алкоголю у крові: 2,6 проміле.
Результат: Суб'єкт перетис трубу біля пробоїни плоскогубцями так, що вода зупинилася, після цього на пробоїну прибив молотком металеву пластину і голіруч вирівняв перетиснену раніше ділянку.
Завдання: Закрити пробоїну в трубі.
Кількість алкоголю у крові: 4 проміле.
Результат: Суб'єкт, не зупиняючи воду, голіруч "стягнув" краї пробоїни.
Завдання: Полагодити зламаний змішувач (зірвана різьба крана).
Кількість алкоголю у крові: 2 проміле.
Результат: Суб'єкт за 10 хвилин зробив нову різьбу за допомогою молотка і зубила.
Завдання: З'єднати трубою два крани, розташовані один навпроти одного, але відокремлені цегляною стіною.
Кількість алкоголю у крові: 2,6 проміле.
Результат: Суб'єкт шматком труби пробив цегляну кладку (товщиною в 2 цеглини) точно навпроти кранів. Трубу, використану для з'єднання, гнув голіруч.
Завдання: З'єднати трубою два крани, розташовані один навпроти одного, але відокремлені цегляною стіною.
Кількість алкоголю у крові: 4,8 проміле.
Результат: Суб'єкт за допомогою напилка, молотка і зубила перетворив шматок труби на пористу м'яку структуру, схожу на губку, і проклав її в обхід стіни. Спостерігачам не видно, яким чином тече вода, проте вона явно перетікає з одного краю в інший.
Завдання: Маючи змішувач на три труби, на один вхід якого подається тиск в 1 атмосферу, на інший – в 3 атмосфери, отримати на третьому вході тиск у 4 атмосфери.
Кількість алкоголю у крові: 6 проміле (доза, більша за смертельну).
Результат: Об'єкт виконав поставлене завдання за 3,5 години, використовуючи напилок, паяльник, зубило, молоток і зварювальний апарат.
Примітка: Знайдіть мою роботу з гідродинаміки і використайте її замість туалетного паперу. Доктор Т██████