SCP-8900-EX - Небо. Синє небо
рейтинг: +7+x

НОТАТКА: ІНФОРМАЦІЯ У ЦЬОМУ ДОКУМЕНТІ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЛИШЕ У ЯКОСТІ ДОВІДКИ.
НАРАЗІ, ЖОДНІ ПРОТОКОЛИ СТРИМУВАННЯ ДО SCP-8900-EX НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ.

SCP-8900-EX-new.jpg
Американські солдати під ефектом
SCP-8900-EX у [ВИДАЛЕНО].

Об'єкт №: SCP-8900-EX

Клас об'єкта: Кетер

Особливі умови зберігання: Через високу складність у стримуванні SCP-8900-EX був рекласифікований як Кетер. Фактично, стримування об'єкта наразі є неможливим.

Істоти та речі, що потрапляють під вплив SCP-8900-EX, мають бути піддані карантину і невідкладно знищені за допомогою високотемпературного полум'я. Гасіння вогню, що виникає при цьому, слід проводити у вакуумному приміщенні при повній темряві щоб зупинити розповсюдження інфекції. За будь-яких обставин персонал Фонду не має контактувати з істотами чи предметами, що перебувають під дією SCP-8900-EX.

Додаток 8900-1: Встановлено, що повна темрява зупиняє симптоми та розповсюдження SCP-8900-EX у живих суб'єктів. Агенти Харкер та Міріам були затримані та, на цю мить, утримуються для подальшого дослідження.

Опис: SCP-8900-ЕХ – це складний феномен сприйняття кольорів, який призводить до змін у видимому спектрі об'єкта, з яким вступає у фізичний контакт. Завдяки новітнім технологіям, об'єкт можливо сфотографувати, однак, цей процес сприяє прискоренню розповсюдження аномалії та вважається недоцільним.

Стримування SCP-8900-EX на сьогодні нездійсненне і теоретично вважається неможливим. Перший випадок спалаху інфекції датується початком XIX сторіччя, як побічний ефект розвитку технологій фотографування, однак, тоді аномалія поширювалася лише на самі фотографічні пластини та не розповсюджувалася. Слід зазначити, що ефект SCP-8900-ЕХ отримав здібність вражати інші фотографії через [ВИДАЛЕНО]робки у технологіях фотоапаратів. Наскільки сьогодні можна заявити, перший раз SCP-8900-ЕХ у сучасному вигляді з'явився у 1935 році, можливо, як результат експерименту корпорації █████ з використанням технології «потрійної плівки» ██████████.

Додаток 8900-2:

Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License