[ВИДАЛЕНО ЗГІДНО З ПРОТОКОЛОМ 4000-ЕШУ]
рейтинг: +7+x
TabooWarning_ukr_v003.png
Up-in-the-Air_Gabriela-Pinto_CC2_edited2.jpg

Рис. 1.1. Місцеве гуманоїдне створіння з'являється посеред повітря.


Об'єкт №: заборонено згідно з протоколом 4000-Ешу

Клас об'єкта: Кетер

Особливі умови зберігання: Позапросторова зона, що описана нижче, а також усі створіння та розпізнавальні знаки, що містяться там, є номенклатурними загрозами (клас Ешу) та надалі не повинні бути згадані за іменем, назвою або позначенням. Тільки описи можуть бути використаними для звернення до лісу, що лежить за межами нормативного простору та місцевих створінь. Опис об'єкта повинен кожного разу відрізнятись. Описи можуть бути позначені кольором для ясності1 та для різноманіття назв може бути використаний вигадливий стиль мовлення.

У разі номенклатурного порушення умов зберігання, особа, відповідальна за провал, повинна негайно пустити в дію типовий протокол відновлення умов зберігання класу Ешу. Якщо особа не в змозі виконати процедуру, відповідальність переходить до її найближчого родича.

Якщо в особи, відповідальної за провал умов зберігання, немає близьких, її ім'я повинне бути вилучене з усіх наявних документів та записів; будь-яких інших осіб, що мають таке ж ім'я, треба обробити вірусними амнезіаками класу G та дати нове ім'я.

Згідно з наказом O5-4000-F26, щорічно повинна проводитися щонайменш одна успішна експедиція до чудної та загрозливої лісистої місцевості, щоб оцінити будь-які відхилення від основної анормальності. У зв'язку з високою небезпекою, пов'язаною з проникненням до місця, де неназваних стрінеш, співробітники, що відправляються для проведення дослідження, повинні бути підготовленими згідно з типовим дослідницьким протоколом, який описано в 4000-SEP.

Неавторизоване документування лісу, виявленого в коминах потрібно вилучати згідно з типовими протоколами стримування інформації. Неавторизовані особи, що знають про процедуру 4000-Галловей повинні бути оброблені амнезіаками2, після чого можуть бути відпущені після періоду дослідницької реабілітації.

Опис: SCP, про який йде мова, є позапросторовою лісистою територією з численними аномальними властивостями, включно з небезпечним номенклатурним феноменом. Доступ до цієї аномальної локації можна отримати, провівши процедуру 4000-Галловей (див. документ DOC-4000-H). Після проведення процедури, суб'єкти з'являються з напівзруйнованої цегляної криниці, що викопана посеред лісу.

Єдиний спосіб надійно подорожувати незвичною місцевістю — це використовувати єдину ґрунтову дорогу. Зв'язок із членами дослідницьких експедицій, що відхилялися від згаданого шляху, негайно втрачався. Єдиною безпечною дорогою можна пройти тільки в одному напрямку, будь-які спроби суб'єктів розвернутись і піти назад тим же шляхом призведуть до тієї ж втрати зв'язку.

Безіменний світ не дотримується обмежень лінійного простору. Спроби картографування завершились отриманням декількох маршрутів, що суттєво відрізнялися кожної виправи, а ділянки обов'язкової стежини, які мали би перетинатись або накладатись, цього не роблять3. Єдиною постійною рисою розташування є точка входження, яка завжди лежить з обох боків головної дороги.

Єдиний спосіб для суб'єкта безпечно покинути ліси, що не мають назви після початку подорожі — це пройти всю відстань та повернутися до місця, звідки вони були почали, на протилежному кінці.

Було задокументовано низку аномальних створінь, місцевими для неназваного середовища проживання. Місцеві створіння часто зазнають змін фізичної будови, коли не перебувають під спостереженням, що ускладнює дослідникам можливість визначити, які створіння неповторні, а які — новіші повторення тих, що вже були задокументовані. Створіння стверджують, що вони не контролюють сі зміни та часто виражають незадоволення, коли вони трапляються.

Місцеві створіння часто перетинають шлях, яким суб'єкти ступають, змушуючи суб'єктів взаємодіяти з ними для того, щоби просунутися. Місцеві створіння є розумними й часто дуже запальними, та з ними можна безпечно взаємодіяти, поки дотримуватися застережень, зазначених у 4000-SEP4. Наслідки нехтування цими застереженнями можуть бути різними, залежно від особистості скривдженого створіння, ступені відплати, з якими зіткнулися суб'єкти дослідження, включали: словесні докори, насильницькі вчинки та аномальні зміни фізичних, концептуальних чи номенклатурних властивостей суб'єкта.

Якщо назвати царство неназваних, його місцевих створінь чи розпізнавальних знаків, може трапитися низка аномальних подій. Ці явища досі не до кінця зрозумілі, частково через заборону номенклатурних експериментів згідно з наказом О5-4000-F26.

До задокументованих номенклатурних феноменів належать:

  • Випадкові кластерні головні болі серед суб'єктів, які були ознайомлені з назвою.
  • Зорові та слухові галюцинації серед уражених суб'єктів, які зазвичай охоплювали середовища та створінь, що описувалися назвою. У невеликій кількості випадків також було задокументовано появу смакових та нюхових галюцинацій.
  • Несподівані приступи дисоціативної амнезії в уражених суб'єктів.
  • Розвиток в ознайомлених суб'єктів фізичних ознак, непритаманних людям, таких як пір'я чи пилкові мішечки.
  • Розвиток біологічних компонентів у небіологічних носіїв, на яких записана назва.
  • Несподівані недобровільні переміщення вражених суб'єктів до диковини, повної неназваних речей без використання процедури 4000-Галловей.
  • Поява різноманітної флори в закритих приміщеннях, де була використана назва.
  • Несподівані переміщення місцевих створінь до районів, де була застосована назва.
  • Біологічні злиття вражених суб'єктів та місцевих створінь.
  • Біологічні злиття місцевих створінь та приміщень, де було застосовано назву.
  • Надмірна нестача заліза в уражених суб'єктів без будь-яких сподіваних негативних побічних ефектів.

Наказ O5-4000-F26 був затверджений Радою Наглядачів в 1954 році. Поправка 1970 вимагає, щоб O5-4000-F26 діставав одноголосне схвалення Радою кожні 10 років для того, щоби залишатися в силі. На сьогодні, жодної службової записки від Наглядачів щодо O5-4000-F26 не було розповсюджено для нижчих рівнів допуску.


.


.

.


.

.


.

.


.
Якщо не зазначено інше, вміст цієї сторінки доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License